Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Філософія і принципи

  /  Філософія і принципи

П’ять догм успіху Вашої справи

Завжди говоримо клієнту правду!

Багато клієнтів, які зверталися до нас вперше, були дуже здивовані тим, що ми відмовляли їх здійснювати ті чи інші юридичні дії, переконували вирішити спірну ситуацію шляхом переговорів, замість того, щоб вступати в довготривалі судові процеси.

 

Дивувалися й тому, що розуміли, як працюють юридичні компанії в своїй більшості – намагаються запропонувати клієнтові якомога більше різноманітних послуг і консультацій. Як правило, починають з того, що виставляють рахунки за вивчення нормативної бази та документів клієнта.

 

Ми не беремо гроші «за вивчення нормативної бази», тому що ми її знаємо. Спираючись на досвід в різних галузях права, ми можемо одразу оцінити ситуацію та зорієнтувати клієнта в варіантах її вирішення.

Якщо з’ясується, що судовий спір призведе до того, що клієнт втратить більше, ніж виграє, ми скажемо про це одразу, без вступу в тривалий судовий процес.

 

Часто ми переконуємо клієнта в необхідності переговорів з опонентами, і саме з цього, пропонуємо починати складні й заплутані справи. Чи це стосується процесу розірвання шлюбу, чи корпоративного спору. На думку деяких адвокатів, це неправильна позиція, адже клієнт готовий платити. Однак, з точки зору нашої філософії, ми діємо інакше, тому що це наш головний принцип.

 

Ми завжди говоримо клієнту правду, навіть, якщо це нам не вигідно!
Важливість усіх питань

Нам часто ставлять питання: чому саме до нас звертаються клієнти, адже ви не рекламуєте свої послуги? Все дуже просто: «Адвокат Черезов і партнери» уважно та з повагою ставиться до кожного звернення. Це може бути як і велика компанія, якій необхідно забезпечити юридичний супровід, так і потерпілий від незаконних дій пересічний громадянин.

 

Наша компанія повернула квартиру малозабезпеченій дівчині, яка постраждала від шахраїв, провела реорганізацію великого сільськогосподарського холдингу, довела невинуватість підозрюваного в резонансній кримінальній справі, представляла інтереси потерпілих під час Революції Гідності 2014 року в Києві. І багато іншого. При цьому, кожному клієнту ми приділяємо стільки часу і професіоналізму, скільки необхідно для успішного вирішення справи.

 

Саме тому, ті люди, яким ми вже допомогли, можливо й з вирішенням невеликої проблеми, звертаються до нас і рекомендують нас як професіоналів. Саме так ми і просуваємо компанію на ринку – шляхом наданням якісних послуг при вирішенні питань будь-якої складності.

 

Якщо йдеться про те, що ми не хочемо братися за справу, то лише з тих причин, що не бачимо перспективи в її успішному завершенні так, як це розуміє клієнт. При цьому, ми завжди пояснимо, чому саме пропонуємо той чи інший варіант вирішення проблеми.

 

Для нас не існує важливих чи другорядних справ, усі питання й всі клієнти важливі.
Все строго конфіденційно

Обов’язковою умовою співпраці є повна довіра. Адвокат повинен знати все, щоб виокремити головне. Ми розуміємо, що клієнт звернувся до нас, тому, що впевнений в нас. Ми також повинні бути повністю впевнені, що чесність та порядність є взаємною.

 

Вся інформація та документація, що передається нам, знаходиться під надійним захистом не тільки принципів конфіденційності компанії, але й закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», що унеможливлює її розголошення або вилучення правоохоронними органами.

 

Адвокат, як лікар, зможе допомогти лише в тому випадку, якщо клієнт розповість всю правду, надасть адвокату всі документи, і неухильно дотримуватиметься рекомендацій адвоката, як лікування, призначеного за рецептом лікаря.

 

Ми завжди дотримуємося принципів класичних адвокатських компаній, правил адвокатської етики, європейських норм кодексу честі адвоката.

 

Довіра і порядність у взаємовідносинах – це основа успішної співпраці в будь-якій сфері життя, з адвокатами тим паче.

 

Публічність і репутація нашої компанії є найкращою гарантією конфіденційності інформації, отриманої від наших клієнтів.

 

Наші клієнти гарантують, що нам можна довіряти!
Однакова плата для всіх клієнтів

Час від часу до нас доходять чутки про захмарні суми рахунків, які, нібито, виставляє наша компанія за свої послуги. Ми розуміємо, що є публічною компанією і нерідко представляємо інтереси відомих людей. Однак, чутки про наші гонорари надто перебільшені.

 

У нас абсолютно стандартна тарифна політика для всіх наших клієнтів, незалежно від їх матеріального становища або популярності. Крім судових спорів, які висвітлюються в пресі, ми ведемо й багато інших справ, до нас звертаються люди з абсолютно різних соціальних прошарків. Якщо ми бачимо перспективу виграшу справи для клієнта – спільно з ним формуємо взаємовигідну вартість наших послуг. Перш за все, нашою метою є отримання позитивного результату для клієнта в розумні строки.

 

Як соціально відповідальна компанія, ми не можемо працювати безкоштовно, тому що, сплачуємо податки, за рахунок яких утримуються не лише малозабезпечені верстви населення, пенсіонери, лікарі, а й система правоохоронних органів і судів. Таким чином, ми платимо податки для того, щоб нормально функціонували державні структури і правоохоронні органи – запорука постійного завантажених роботою адвокатів нашої компанії. Це, певної мірою, гумор. Але тільки в певній мірі – ми дійсно платимо податки в бюджет. І в 2016 році, за аналізом співвідношення співробітників і кількості сплачених податків, наша компанія отримала нагороду «Лідер галузі».

 

Один з парадоксів професії адвоката: кожен клієнт вважає, що адвокат повинен займатися тільки його справою, але безкоштовно, тому, що у адвоката є інші клієнти, які добре платять. Ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, адже вони розуміють, що для якісного захисту в їх справі, у нас не може бути великого обсягу проектів. Інакше, ми не зможемо приділяти вдосталь часу для кожного клієнта, аналізу його проблеми, розробки стратегії захисту, підготовки документів. У той же час, наші адвокати – високоякісні фахівці і заслуговують на гідну оплату своєї праці.

 

Ми завжди знаходимо компроміс між наданням нами якісних послуг та бажанням клієнта безкоштовно розв’язати свою проблему. Це не складно, тому, що ми дотримуємося цього принципу:

 

Всі клієнти платять однаково!
Команда спеціалістів, а не спеціалісти в команді

Всі наші клієнти укладають договір не з конкретним адвокатом, а з адвокатським об’єднанням. При цьому, проблемою клієнта завжди займається безпосередньо один з партнерів, залучаючи інших адвокатів об’єднання або помічників. Саме партнер веде проект повністю. Втім, ми відрізняємося від більшості адвокатських об’єднань тим, що всі адвокати добре обізнані в дедатях про проекти інших партнерів. Таким чином, ми можемо легко замінити один одного у випадку виникнення «накладок» за часом судових засідань.

 

Крім того, командний принцип роботи надає клієнтові впевненості в тому, що його проблему вивчили кілька адвокатів і виробили найбільш ефективну стратегію.

 

Це ніяк не впливає на суму рахунку. Ми не беремо додаткові гроші за вивчення документів іншими партнерами або адвокатами об’єднання. Один раз погодивши гонорар ми не виставляємо додаткові рахунки за залучення інших партнерів або фахівців.

 

Наше об’єднання співпрацює з цілою низкою досвідчених та відомих адвокатів по всій Україні й за її межами. Тому, у випадку необхідності, ми долучаємо наших колег для участі в процесуальних діях.

 

В нашій компанії постійний штат співробітників, ми працюємо за принципом, якого дотримувався полководець Суворов – «не кількістю, а вмінням». Ми навмисне не набираємо великий штат практикантів, з низькою заробітною платою і відсутністю досвіду, яким доручають частину робіт, як це роблять деякі компанії. Всі наші співробітники довгі роки набувають досвіду ведення справ та разом з партнерами беруть участь в процесуальних діях, відвідують судові засідання, в результаті чого стають фахівцями і повноцінними членами команди адвокатів нашого об’єднання. Саме так і створюється:

 

Команда спеціалістів, а не спеціалісти в команді!