Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Захист бізнесу

  /    /  Захист бізнесу

Захист бізнесу. Семінари, тренінги, практикуми.

 

Чимало українських компаній зіткнулися з рейдерством та протиправними діями з боку правоохоронних органів. Причому, досить часто рейдерські захоплення підприємств супроводжуються неправомірними діями представників влади, саме тому інструментом адвоката, який надає допомогу клієнту в даних категорії справ, повинні бути не лише знання юриспруденції, а й багато інших навиків.

 

НДля прикладу: рейдерські захоплення суб’єктів підприємницької діяльності, як правило, супроводжуються PR- компанією, направленою проти законного власника об’єкта, тому адвокат повинен бути не лише правознавцем, а й вміти спілкуватися з журналістами, коротко та чітко висловлювати власну позицію, в тому числі й засобам масової інформації, яких залучають рейдери. Навчитися цьому вкрай важко, все приходить виключно з досвідом.

 

Рейдерське захоплення супроводжується низкою судових рішень, тому захист повинен будуватися на відмінних знаннях з різних галузей права, в тому числі й кримінального, оскільки часто рейдери намагаються притягнути до відповідальності власника або посадових осіб підприємства, яке вони намагаються захопити.

Наша компанія повернула не один об’єкт законним власникам, чим ми заслужено можемо гордитися. Ми маємо великий досвід боротьби з незаконними діями правоохоронних органів, які часто зловживають такими повноваженнями як ініціювання перевірок, так і вдаються до більш радикальних дій: обшук, виклик на допит, арешт на майна, банківських рахунків.

 

Грамотний захист підприємства має неабияке значення, оскільки від своєчасного реагування на етапі початку спілкування з представниками правоохоронних органів, складення документів, оскарження їх неправомірних дій і рішень, відстоювання позиції в суді, залежить нормальна робота підприємства.

 

Саме тому ми беремо участь в якості спікерів на тренінгах по захисту бізнесу, оскільки не менш важливе значення має робота з персоналом підприємства, який повинен не лише чітко знати власні права, а й не боятися ними користуватися.

 

Багатолітня практика проведення тренінгів доводить, що рядовим співробітникам не відомі елементарні правові норми, саме тому вони допускають масу помилок при контакті з правоохоронними органами, і, як наслідок, створюють додаткові проблеми, яких можна було б уникнути.

 

В ідеалі, щоб у відповідальних співробітників підприємства були контакти адвоката, з яким укладений договір про надання правової допомоги, і штат чітко розумів алгоритм дій у випадку складної юридичної ситуації.

 

В активі спеціалістів нашої компанії не один десяток розв’язаних спорів і оскаржених дій правоохоронних органів.

 

Ми переконанні в тому, що вміння грамотно користуватися правами зменшує обов’язки.