Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Супровід господарських спорів

  /    /  Супровід господарських спорів

Господарські спори

 

Представництво інтересів підприємств в господарських судах – однин із напрямків діяльності нашої компанії. Цей напрямок розвивається в результаті неодноразового звернення наших постійних клієнтів, яким ми допомагаємо повернути належні їм фінансові ресурси, вирішити спірне питання з контрагентом про виконання умов договору й інші складні моменти, вирішити які в досудовому порядку не вбачається за можливе.

 

Наша компанія відрізняється від інших юридичних фірм тим, що нестандартні юридичні схеми, правильно побудована тактика ведення судового процесу й грамотно підготовлені документи забезпечують не лише швидке отримання судового рішення, а й його реальну реалізацію.

 

Компанія «Адвокат Черезов і Партнери» має великий досвід у супроводі господарських спорів, в тому числі, проведенні складних економічних та інших судових експертиз, практику стягнення різних форм заборгованості та збитків, успішне вирішення спорів про невиконання або неналежне виконання умов договору. Наші адвокати брали участь й отримували позитивні результати для клієнтів у довготривалих корпоративних спорах з власності й багатьох інших справах.

 

Ми, як і в усіх інших сферах діяльності компанії, безоплатно вивчаємо питання клієнта, пропонуємо можливі варіанти вирішення спірної ситуації, приблизні витрати й спільно з довірителем приймаємо рішення про можливу майбутню співпрацю.

 

Наші постійні клієнти, деякі з яких наведені в розділі «Нас рекомендують наші клієнти», мають штат власних юристів або навіть юридичний відділ. Однак, найскладніші справи доручають саме нам, оскільки розуміють, яким би досвідченим не був юрист, досконало знати чинне законодавство в усіх сферах господарської діяльності неможливо.

 

Крім того, юрист на підприємстві чи організації одночасно вирішує декілька завдань поточної діяльності підприємства, тому ефективніше звернутися до нас, як до спеціалістів з вирішення господарських та корпоративних спорів, і ми швидко та якісно захистимо інтереси клієнта, виходячи з досвіду, напрацьованих юридичних схем й наявності спеціалістів в конкретній галузі права.

 

Саме тому наші постійні клієнти звертаються до нас для вирішення складних господарських та корпоративних спорів.