Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Дью-делідженс

  /    /  Дью-делідженс

Дью-делідженс і супровід угод з придбання бізнесу

 

Наша команда сформована з адвокатів та юристів, які тривалий період часу працювали в промислових холдингах, тому мають практичний досвід як аналітики «працюючого» бізнесу, так і супроводу угод з купівлі-продажу бізнесу, корпоративних прав, об’єктів бізнесу, майнових комплексів.

 

Як приклад, керуючий партнер компанії Черезов Ігор Юрійович, до старту власного бізнесу, шість років працював начальником юридичного департаменту одного з найбільших зернових холдингів України. За цей період керівництво неодноразово набувало у власність нові об’єкти в результаті попереднього аналізу майбутньої угоди й успішного її завершення.

 

Юристи адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і партнери» покладаються на репутацію та досвід, набутий під час роботи в різних компаніях, при проведенні аналізу документів підприємств різних форм власності, як для власників компанії з метою контролю стану справ і ризиків, так і з метою надання юридичного висновку потенційному покупцеві бізнесу або майнового комплексу.

 

Крім того, юристи адвокатського об’єднання ефективно та з мінімальною для довірителів тратою часу й фінансів супроводжували угоди з купівлі-продажу корпоративних прав із залученням для цих цілей вузькоспеціалізованих фахівців, висновки яких необхідні для повного аналізу стану справ, таких як: українські та іноземні аудитори, реєстратори корпоративних прав поза межами України, експерти та інженери, які спеціалізуються в конкретній галузі придбаного бізнесу.

 

До досягнень нашої компанії з гордістю відносимо десятки укладених угод з відчуження і придбання бізнесу, складних корпоративних прав, окремих об’єктів і цілісних майнових комплексів.

 

Нам довіряють тому, що ми виправдовуємо довіру.