Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Цивільні позови

  /    /  Цивільні позови

Цивільні позови, поділ майна, трудові спори

 

 

Адвокати нашої компанії нерідко представляють інтереси в складних цивільних спорах.

 

Однією з помилок клієнтів є хибна думка про те, що можна скачати позов в Інтернет-мережі, заповнити туди свої дані і виграти справу. Втім, це не так. Ми переконані, що будь-якою справою повинен займатися професіонал. Ніхто ж не намагається запломбувати собі зуб, подивившись відео на ютубі.

 

Адвокати нашої компанії мають багаторічний досвід ведення складних цивільних спорів, пов’язаних зі стягненням боргів, відшкодуванням шкоди, вступом у спадщину, поділом майна.

 

Так, понад п’ять років ми представляли інтереси однієї з найбільших страхових компаній України по стягненню збитків. Нашими опонентами в суді виступали як фізичні, так і юридичні особи. В судовому процесі ми виступали представниками як позивача, так і відповідача.

 

Крім того, ми супроводжували ряд спорів, пов’язаних із захистом права власності одного з житлових кооперативів.

 

Варто виділити трудові спори, оскільки це досить складна галузь права і, крім Кодексу законів про працю, необхідно орієнтуватися в низці нормативних актів, які регулюють трудові відносини. Ми неодноразово представляли інтереси як позивача, так і відповідача і маємо досвід численних перемог в даній категорії справ. В цьому Ви зможете легко переконатися, якщо перейдете за посиланням на розділ нашого сайту «Нас рекомендують клієнти», в якому наведено короткий перелік наших клієнтів – юридичних осіб. Інтереси деяких з них наша компанія представляла саме в трудових спорах.

 

Наша компанія завжди готова надати ефективну допомогу в складній ситуації.