Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Адвокат у сімейних спорах

  /    /  Адвокат у сімейних спорах

Сімейні спори

 

Так склалися обставини, що Ви стоїте перед вибором адвоката, який допоможе Вам у розірванні шлюбу і, ймовірно, поділі майна. Це дуже непросте питання: кому довірити особисте? Як уникнути неприємного з’ясування стосунків? Як ефективно та швидко розв’язати дану ситуацію?

Саме такі питання ставили перед собою клієнти, перед тим як обрати спеціалістів нашої компанії. Запевняю, нас не шукали через Інтернет, а приходили за рекомендацією людей, яким ми вже надали кваліфіковану допомогу.

 

Усім нашим клієнтам ми радимо наймати адвоката для участі в судовому процесі в подібних спорах. Перш за все, це прибирає напружену емоційну складову і неминучі конфлікти між позивачем та відповідачем під час судових засідань, а отже суттєво скорочує строк розгляду спору.

 

Якщо Ви вирішили розірвати шлюб або за будь-яких інших обставин Вас цікавить питання про порядок та процедуру розлучення, якщо виникають суперечності з визначенням місця проживання дитини, стягненням аліментів на утримання дитини або колишнього чоловіка, поділом майна подружжя, визначенням статусу цього майна – наша компанія готова надати кваліфіковану допомогу, спираючись на багаторічний досвід представництва інтересів клієнтів в подібних спорах.

 

Дана категорія справ достатньо непроста, суди завантажені справами про розірвання шлюбу, стягнення аліментів та поділ майна, що тягнуться роками, виснажуючи всіх сторін процесу. Перш за все, нашим пріоритетом в даному питанні є допомога довірителю в досудовому врегулюванні спору або конфлікту з метою уникнення зайвої трати часу, фінансових та моральних ресурсів. І лише в тому випадку, коли вичерпані всі можливі способи досудового врегулювання сімейного спору, або якщо досудові способи вирішення конфлікту не привели до бажаного результату, адвокати нашої компанії підготують необхідний пакет документів для звернення до суду з позовом.

 

В нашій практиці неодноразово траплялись випадки, в яких один із подружжя заздалегідь потай від іншого, готувався до розірвання шлюбу, переоформляв спільне майно на родичів, збирав докази для майбутнього судового процесу. В результаті, другий з подружжя залишався ні з чим. Саме тому важливо вчасно звернутися за допомогою до адвоката у випадку, якщо Ви передчуваєте фінал сімейних відносин, адже існує чимало способів захистити себе від можливих негативних наслідків.

 

Ми успішно врегульовуємо спори між подружжям, проводимо максимально необхідну кількість переговорів для того, щоб з мінімальними для обох сторін затратами розірвати шлюб та вживаємо всіх заходів для того, щоб подружжя не розлучилося ворогами.

 

Основною нашою метою при супроводі процесу розірвання шлюбу є отримання максимального результату для клієнта з мінімальним дискомфортом.