Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Адвокат у кримінальній справі

  /    /  Адвокат у кримінальній справі

Захист в кримінальних процесах

 

Якщо шукатимете інформацію про діяльність нашої компанії в Інтернет-мережі, то переконаєтесь в тому, що захист в кримінальному процесі – один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Адвокати АО «Адвокат Черезов і Партнери» часто згадуються в засобах масової інформації в зв’язку з представництвом інтересів клієнтів в складних та резонансних кримінальних справах.

 

Наша компанія забезпечує конфіденційний характер взаємин з клієнтами, тому можемо назвати лиш тих клієнтів, процеси проти яких висвітлюватися в засобах масової інформації та наша участь в них не є розголошенням адвокатської таємниці чи порушенням інших інтересів клієнтів, серед яких ректор Ірпінської податкової академії Мельник П.В., відомий політичний діяч Балашов Г.В., член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М., екс-народний депутат України Мартиненко М.В., голова Державної служби зайнятості Кашуба Я.М., очільник Державної фіскальної служби України Насіров Р.М., народний депутат України – Парасюк В., бізнесмен і політик Корбан Г.О., перший заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Перелома С.В. та багато інших.

 

Дотримуючись сформованих роками принципів, ми встановлюємо для всіх клієнтів однакові та прозорі суми гонорарів, незалежно від соціального статусу чи матеріального стану. Саме тому, наша команда практично завжди завантажена роботою, але в тій мірі, щоб якісно надавати адвокатський сервіс усім тим, чиї інтереси ми представляємо. За нашою допомогою звертаються й стають клієнтами не лише відомі люди, а й пересічні громадяни, які потребують допомоги кваліфікованого адвоката.

 

У нас, як і в кожного, хто вирізняється професійним підходом до своєї роботи, є спеціалізація. Наша компанія спеціалізується на представництві та захисті інтересів клієнтів у, так званих, справах, що стосуються економічних та посадових злочинів. Тим, кому повідомили про підозру або пред’явили обвинувачення у вчиненні злочинів проти власності, в сфері економічної діяльності, господарській та сфері службової діяльності.

 

Ми пишаємося тим, що більшість клієнтів звернулись до нас за порадою знайомих, які були або є нашими клієнтами до сьогодні.