Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Адвокат у кримінальній справі

  /  Адвокат у кримінальній справі

Відстоюємо інтереси клієнта в найскладніших кримінальних справах!

 

Наша компанія набула визнання та має репутацію юридичної фірми, яка успішно здійснює захист інтересів клієнта у складних кримінальних справах. У відповідності до прийнятих змін до процесуального законодавства України, правильніше було б сказати «захисник у кримінальному провадженні», однак, більш поширеним у суспільній свідомості є поняття «адвокат у кримінальних справах». Дана спеціалізація є одним з найскладніших напрямків в юриспруденції, оскільки крім доказів, які містяться в документах, велике значення мають показання підозрюваного, експертні дослідження, суб’єктивна думка інших учасників процесу. Адвокат, який здійснює представництво інтересів клієнта в кримінальній справі, захисник підозрюваного, обвинуваченого, представник потерпілої сторони, повинен не лише відмінно знати діюче законодавство, легко в ньому орієнтуватись, а й бути в деякій мірі психологом.

 

Ми пишаємось тим, що є одними з затребуваних та визнаних фахівців в сфері захисту інтересів клієнтів, яким повідомлено про підозру чи пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочинів проти власності, у сфері економічної діяльності, в господарській сфері, у сфері службової діяльності.

 

Дотримуючись наших принципів, компанія забезпечує конфіденційний характер взаємин з клієнтами, тому можемо назвати лиш тих клієнтів, процеси проти яких висвітлюватися в засобах масової інформації та наша участь в них не є розголошенням адвокатської таємниці чи порушенням інших інтересів клієнтів, серед яких ректор Ірпінської податкової академії Мельник П.В., відомий політичний діяч Балашов Г.В., член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М., екс-народний депутат України Мартиненко М.В., голова Державної служби зайнятості Кашуба Я.М., очільник Державної фіскальної служби України Насіров Р.М., народний депутат України – Парасюк В., бізнесмен і політик Корбан Г.О., перший заступник голови правління НАК “Нафтогаз України” Перелома С.В. та багато інших.

 

Чому саме нас обирають в якості адвокатів? Тому, що репутація нашої компанії неодноразово підтверджена, в тому числі, виправдувальними вироками, що отримали наші клієнти, які довірили нам свій захист. Ми завжди дотримуємось нашої філософії та принципів роботи, з повагою ставимося до клієнтів та уважно вивчаємо питання, з яким до нас звертаються, завжди говоримо правду клієнтам, виставляємо чесні рахунки за надані послуги.

 

Наша злагоджена команда адвокатів завжди готова допомогти та відстояти інтереси клієнта в найскладніших кримінальних справах.