Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Клієнти

  /  Клієнти

Клієнти – гарантія надійності!

 

Найбільш важливими критеріями при виборі адвоката є його репутація та досвід. В той час, репутацію юридичної компанії створюють її клієнти, які підтверджують надійність адвоката.

 

Мы зарекомендовали себя, как профессионалы своего дела. Это подтверждается как отзывами клиентов, так и многочисленными наградами, полученными нашей компанией в независимых рейтингах.

 

Ми зарекомендували себе як професіонали своєї справи. Це підтверджується як відгуками клієнтів, так і численними нагородами, які отримала наша компанія в незалежних рейтингах.
Так, за результатами Всеукраїнського професійного дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами «Вибір клієнта», яке здійснювалося «Юридичною газетою», керуючий партнер і адвокат компанії «Адвокат Черезов і Партнери» Черезов Ігор увійшов в число 100 найкращих юристів України і визнаний одним з провідних юристів України в сфері кримінального права і процесу в 2010 році, рекомендований клієнтами як висококваліфікований фахівець.

 

У 2014 році, на підставі статистичних досліджень, проведених Національним Бізнес- рейтингом, компанія «Адвокат Черезов і Партнери» увійшла в ТОП-100 Підприємств України і отримала почесну нагороду «Лідер Галузі – 2014».

 

Указом президента України, в грудні 2016 року, керуючому партнеру адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і Партнери» Черезову І.Ю. присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

 

Адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і Партнери» ввійшло до п’ятірки кращих юридичних фірм у кримінальній практиці за результатами конкурсу «Юридична премія 2016 року».

 

У 2017 році наша компанія отримала нагороду «Вибір України» за результатами рейтингового дослідження значимих підприємств України.

 

Ми вдячні нашим клієнтам і колегам за високу оцінку нашої діяльності.

 

Перераховувати всіх наших клієнтів немає сенсу. Це достатньо великий перелік і, так як основна спеціалізація нашої компанії – кримінальне право, вважаємо, що надання інформації щодо осіб, інтереси яких представляли і представляють наші адвокати, може порушити етичні норми.

 

В розділі нашого сайту «Адвокати у кримінальних справах» вказані кримінальні процеси стосовно наших клієнтів, які висвітлювалися публічно в засобах масової інформації. Саме участь в таких справах ми маємо право розголошувати.

В даному розділі сайту ми з гордістю вказуємо назви лише деяких компаній, з якими склалася багаторічна співпраця

logo
«Конкорд капітал»

Інвестиційна компанія

  http://concorde.ua

volia
«Воля»

Телекомунікаційний холдинг

  http://volia.com

hertz
«Hertz»

Представництво компанії

  http://hertz.com.ua

astra
«Астра»

Агробудівельний альянс

  http://astra-group.com.ua

exist
«Эксист»

Автозапчастини

  https://exist.ua

pharma
«Вьорваг Фарма»

Фармацевтична компанія

  http://woerwagpharma.kiev.ua

ramb
«Рамбурс»

Група компаній

  http://ramburs.com

dizel
«Дизель–шоу»

Продакшн-студія

  http://dizelshow.com

lucky
«Lucky Labs»

IT холдинг

  http://lucky-labs.com

umcc
«ПАО ОГХК»

Гірно Хімічна Компанія

  https://umcc.com.ua

contract
«Контракт»

Банк

  http://www.kontrakt.ua

eia
«ЄСА»

Страховая компания

  http://www.eia.com.ua