Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Звернення І.Черезова

  /  Звернення І.Черезова

Радий Вас вітати на сайті адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і Партнери»!

Ігор Черезов

Керуючий партнер адвокатського об’єднання
«Адвокат Черезов і Партнери»

Сподіваюсь, що Ви просто цікавитесь сайтом нашої компанії і Вам не потрібен адвокат, тому, що складно довіряти адвокату, якого через Інтернет. Найнадійніший спосіб вибору адвоката – порада знайомих.

 

До речі, це друга версія нашого сайту. Попередній було майже вісім років. Ми не оновлювали сайт не через брак часу, а саме з тієї, що наша компанія практично не рекламує себе, і сайт, як один з інструментів залучення клієнтів, нам не був потрібен. Ми вважаємо, що найкраща реклама для адвоката – відгуки клієнтів та їх рекомендації.

Ті, хто знають нашу компанію не один рік, часто запитують: чому ми не збільшуємо штат співробітників, адже зрозуміло, в тому числі із засобів масової інформації, що ми постійно завантажені роботою? Все дуже просто: я задумував компанію, яка працює за принципами європейських і американських адвокатських контор, в яких головним є не кількість клієнтів, а захист інтересів клієнта тільки кваліфікованим адвокатом. У масштабних юридичних фірмах клієнт досить часто бачить партнера компанії лише один раз – на етапі погодження гонорару і підписання контракту. Далі, всю роботу виконують помічники, які не мають достатньої кваліфікації, але клієнту це презентують як роботу досвідченого, а значить, високооплачуваного адвоката. Я зштовхуюся з подібними ситуаціями досить часто, в тому числі, коли до нас звертаються клієнти, які вже отримали негативний досвід і величезний рахунок в результаті співпраці з престижними юридичними компаніями. Безумовно, наша компанія вже широко відома на ринку юридичних послуг, але ми продовжуємо залишатися невеликою адвокатською конторою, в якій кожен партнер закріплений за клієнтом і обов’язково сам пише документи, бере участь в процесуальних діях, виступає в судах. Звичайно, нам допомагають наші помічники, але допомагають, а не роблять за партнерів всю роботу.

 

А ще, ми дуже любимо те, чим займаємося! Так, іноді, ми працюємо майже цілодобово, дуже втомлюємося, але нам подобається наша справа! Впевнений, що таку відданість справі відчувають наші клієнти і рекомендують нас своїм знайомим. Власне, в цьому і є невеликий секрет успіху нашої компанії: любити свою справу та жити нею!

 

З повагою й увагою до кожного,

–   Ігор Черезов