Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Про компанію

  /  Про компанію

Адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери»

 

Адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери» є одним з лідерів ринку юридичних послуг України в галузі захисту бізнесу та надання високоякісних адвокатських послуг в особливо складних кримінальних справах. Переглядаючи сайти юридичних фірм, Ви, напевно, неодноразово зустрічали наступне: «молода компанія, яка динамічно розвивається», «великий досвід в усіх галузях права», «перемагаємо в усіх справах» й інші схожі гасла. Всі ці твердження – не про нас: ми не нова компанія, у нас постійний штат співробітників, на нашому сайті розміщена інформація виключно про ті галузі права, в яких ми є професіоналами, місцезнаходження нашого затишного офісу в самому центрі столиці України є вже багато років незмінним, наша компанія займається лиш тими справи, в яких є реальна перспектива успішного результату для клієнтів.

 

Ефективний захист інтересів клієнтів в низці резонансних кримінальних справ зробив нашу компанію однією з провідних адвокатських компаній України в галузі кримінального права.
Крім того, в пресі неодноразово висвітлювалися корпоративні та цивільні спори, які успішно супроводжували наші адвокати.

 

Керівники, посадові особи провідних підприємств України та представництв іноземних компаній пройшли ефективне навчання, відвідуючи семінари та тренінги з правового захисту бізнесу, які вже багато років проводить керуючий партнер компанії – Черезов І.

 

В нашому адвокатському об’єднанні немає PR-менеджера. Просуванням компанії на достатньо конкурентному ринку юридичних послуг займаються наші клієнти шляхом надання рекомендацій про нас як про професіоналів та надійних партнерів.

 

Компанія «Адвокат Черезов і Партнери» неодноразово отримувала престижні нагороди й замала першість в незалежних рейтингах, в тих, де не просять плату «місце в ТОП найкращих». Так, адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери» увійшло до п’ятірки кращих юридичних фірм України у кримінальній практиці за конкурсом «Юридична премія 2016 року», а в 2017 році отримала нагороду «Вибір України».

 

Ми працюємо за принципами європейських адвокатських контор, в яких проблемою клієнта займається безпосередньо досвідчений адвокат, а не штат молодих помічників. Наш принцип – не кількість замовлень, а успішне розв’язання питань кожного клієнта. Так, ми можемо собі дозволити вибирати: братися за справу клієнта чи ні, але головними критеріями є завантаженість адвокатів компанії та перспектива успіху для клієнта, а не гучне ім’я або сума майбутнього гонорару.

 

Наша репутація на ринку юридичних послуг заслужена завдяки якісному сервісу, чесним рахункам за надані послуги, а головне – великій кількості виграних складних справ. Саме тому великі українські та зарубіжні компанії, публічні і відомі люди представництво та захист своїх інтересів довіряють компанії «Адвокат Черезов і Партнери».

 

Більшість клієнтів, які розпочали співпрацю з нами, стають нашими партнерами на довгі роки.

Черезов Ігор Юрійович

Черезов Ігор Юрійович, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і партнери».

 

Відомий український адвокат. Заслужений юрист України.

 

Після закінчення в 1993 році Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, отримавши досвід роботи в прокуратурі, почав свою трудову діяльність на посаді начальника юридичного відділу на одному з великих харківських промислових підприємств.

 

Отримавши запрошення від найбільшого українського зернотрейдера, в 2001 році Черезов І.Ю. переїхав на роботу в місто Київ.

 

В 2009 році став засновником компанії «Адвокат Черезов і партнери», яку очолює по теперішній час.

 

На протязі своєї професійної діяльності отримав об’ємну юридичну практику в галузях кримінального, господарського, цивільного та корпоративного права.

 

В адвокатському середовищі, крім усього іншого, відомий як організатор заходів щодо захисту прав адвокатів.

 

Черезов Ігор є автором великої кількості статей на юридичну тематику, виступає лектором на семінарах з правових питань.

 

За активну участь у захисті активістів та журналістів, які постраждали під час акцій протесту в м. Київ з листопада 2013 року – по лютий 2014 року отримав нагороду від Київського митрополита.

 

Представляв інтереси і продовжує практикувати як адвокат у великій кількості гучних і резонансних кримінальних проваджень.

 

Також приймає активну участь в органах адвокатського самоврядування, обговоренні проектів законів «Про відновлення довіри до судової системи», «Про люстрацію», «Про зміни до Закону України «Про адвокатуру», «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України», інших нормативних актів.

 

На конференції адвокатів м. Києва Черезова І.Ю було обрано представником адвокатів в Раді адвокатів Україні.

 

Черезов І.Ю. Не є членом жодної політичної партії.