Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Команда

  /  Команда

Партнери

Черезов Ігор Юрійович

Черезов Ігор Юрійович, засновник і керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокат Черезов і партнери».

 

Відомий український адвокат. Заслужений юрист України.

 

Після закінчення в 1993 році Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, отримавши досвід роботи в прокуратурі, почав свою трудову діяльність на посаді начальника юридичного відділу на одному з великих харківських промислових підприємств.

 

Отримавши запрошення від найбільшого українського зернотрейдера, в 2001 році Черезов І.Ю. переїхав на роботу в місто Київ.

 

В 2009 році став засновником компанії «Адвокат Черезов і партнери», яку очолює по теперішній час.

 

На протязі своєї професійної діяльності отримав об’ємну юридичну практику в галузях кримінального, господарського, цивільного та корпоративного права.

 

В адвокатському середовищі, крім усього іншого, відомий як організатор заходів щодо захисту прав адвокатів.

 

Черезов Ігор є автором великої кількості статей на юридичну тематику, виступає лектором на семінарах з правових питань.

 

За активну участь у захисті активістів та журналістів, які постраждали під час акцій протесту в м. Київ з листопада 2013 року – по лютий 2014 року отримав нагороду від Київського митрополита.

 

Представляв інтереси і продовжує практикувати як адвокат у великій кількості гучних і резонансних кримінальних проваджень.

 

Також приймає активну участь в органах адвокатського самоврядування, обговоренні проектів законів «Про відновлення довіри до судової системи», «Про люстрацію», «Про зміни до Закону України «Про адвокатуру», «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України», інших нормативних актів.

 

На конференції адвокатів м. Києва Черезова І.Ю було обрано представником адвокатів в Раді адвокатів Україні.

 

Черезов І.Ю. Не є членом жодної політичної партії.

Ми – Команда

 

В цьому розділі зазвичай викладають фото співробітників в строгих костюмах. Ми ж вважаємо, що хороша команда не тільки злагоджено працює, але і добре відпочиває. Це наші фото за різні роки з різних країн, в яких ми побували всією нашою компанією.