Наші клієнти гарантують, що нам потрібно довіряти!

Про компанію

  /  Про компанію

Адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери»

 

Адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери» є одним з лідерів ринку юридичних послуг України в галузі захисту бізнесу та надання високоякісних адвокатських послуг в особливо складних кримінальних справах. Переглядаючи сайти юридичних фірм, Ви, напевно, неодноразово зустрічали наступне: «молода компанія, яка динамічно розвивається», «великий досвід в усіх галузях права», «перемагаємо в усіх справах» й інші схожі гасла. Всі ці твердження – не про нас: ми не нова компанія, у нас постійний штат співробітників, на нашому сайті розміщена інформація виключно про ті галузі права, в яких ми є професіоналами, місцезнаходження нашого затишного офісу в самому центрі столиці України є вже багато років незмінним, наша компанія займається лиш тими справи, в яких є реальна перспектива успішного результату для клієнтів.

 

Ефективний захист інтересів клієнтів в низці резонансних кримінальних справ зробив нашу компанію однією з провідних адвокатських компаній України в галузі кримінального права.
Крім того, в пресі неодноразово висвітлювалися корпоративні та цивільні спори, які успішно супроводжували наші адвокати.

 

Керівники, посадові особи провідних підприємств України та представництв іноземних компаній пройшли ефективне навчання, відвідуючи семінари та тренінги з правового захисту бізнесу, які вже багато років проводить керуючий партнер компанії – Черезов І.

 

В нашому адвокатському об’єднанні немає PR-менеджера. Просуванням компанії на достатньо конкурентному ринку юридичних послуг займаються наші клієнти шляхом надання рекомендацій про нас як про професіоналів та надійних партнерів.

 

Компанія «Адвокат Черезов і Партнери» неодноразово отримувала престижні нагороди й замала першість в незалежних рейтингах, в тих, де не просять плату «місце в ТОП найкращих». Так, адвокатське об’єднання «Адвокат Черезов і партнери» увійшло до п’ятірки кращих юридичних фірм України у кримінальній практиці за конкурсом «Юридична премія 2016 року», а в 2017 році отримала нагороду «Вибір України».

 

Ми працюємо за принципами європейських адвокатських контор, в яких проблемою клієнта займається безпосередньо досвідчений адвокат, а не штат молодих помічників. Наш принцип – не кількість замовлень, а успішне розв’язання питань кожного клієнта. Так, ми можемо собі дозволити вибирати: братися за справу клієнта чи ні, але головними критеріями є завантаженість адвокатів компанії та перспектива успіху для клієнта, а не гучне ім’я або сума майбутнього гонорару.

 

Наша репутація на ринку юридичних послуг заслужена завдяки якісному сервісу, чесним рахункам за надані послуги, а головне – великій кількості виграних складних справ. Саме тому великі українські та зарубіжні компанії, публічні і відомі люди представництво та захист своїх інтересів довіряють компанії «Адвокат Черезов і Партнери».

 

Більшість клієнтів, які розпочали співпрацю з нами, стають нашими партнерами на довгі роки.