Про нас. Ми цінуємо заслужену репутацію | Адвокат Черезов & партнеры
Адвокат Черезов и партнеры
Law Offices of Cherezov & Partners

Про нас. Ми цінуємо заслужену репутацію

«Ми завжди стоїмо перед вибором. Фактично вибираємо усе життя, від місця паркування, до місця проживання, від друга до Президента власної країни. Часто від вибору залежить наша подальша доля. Можливо, саме зараз Ви стоїте перед вибором юридичної компанії, яка зможе надати Вам допомогу в юридичних справах.

Компанія «Адвокат Черезов і партнери» була створена як юридична фірма з метою надання системних послуг корпоративним клієнтам.

Для нас важливим є надання якісного сервісу в тих галузях права, в яких ми маємо досвід і є професіоналами. Саме тому великі українські компанії для захисту своїх інтересів залучають компанію «Адвокат Черезов і партнери».

Ми виходимо з того, що навіть якщо ситуація здається або є завідомо програною, не варто опускати руки і відмовлятися від будь-яких дій. Адже в цьому випадку ситуація може стати ще гіршою. Ми вважаємо, що кваліфікований юрист завжди може знайти варіанти щоб мінімізувати збитки.

Професіоналізм, надійність і якісний сервіс є основними принципами роботи з усіма нашими клієнтами»

Компанія «Адвокат Черезов і партнери» готова допомогти Вам в будь-якому спірному або складному питанні і запропонувати широкий спектр високоякісних юридичних послуг будь-якого напрямку. На сьогоднішній день в нашій компанії працює згуртована команда першокласних юристів, які заслужили авторитет успішним вирішенням найскладніших питань.

Керуючий партнер і один із співзасновників компанії Ігор Юрійович Черезов відомий як спеціаліст в галузі корпоративного і господарського права.

Значне розширення клієнтської бази адвоката Черезова І. Ю. і пропозиція одного із крупних інвесторів про об’єднання можливостей стало основою створення компанії «Адвокат Черезов і партнери». Крім того, рішення заснувати компанію було підкріплене наявністю команди досвідчених співробітників, здатною вирішувати найскладніші юридичні задачі.

Компанія, надаючи сервіс, заснований на професійних навичках та порядності, дорожить своєю репутацією і клієнтами.

Юридична фірма «Адвокат Черезов і партнери» не проводить широких рекламних кампаній. Юридичні і фізичні особи стають нашими клієнтами, як правило, по рекомендації клієнтів, яким наша компанія вже надавала юридичну підтримку.

Наявність асоційованих партнерів в різних містах України робить можливим надання юридичних послуг більш ефективно, а також значно зменшує їх вартість. В свою чергу, звернення до наших партнерів у регіонах дає клієнтам можливість отримати весь спектр послуг по супроводу юридичних процесів спеціалістами високого рівня аж до вищих судових інстанцій.

Міжнародні спори наших клієнтів веде відомий адвокат Ханан Гольд, який у 1988 році закінчив Тель-Авівський університет. Пан Ханан Гольд досконало володіє п’ятьма мовами, має колосальний досвід проведення складних міжнародних спорів, включаючи юридичний супровід проектів, крупних фінансових конфліктів, представництво інтересів на переговорах і в судах, захист прав на інтелектуальну власність.

Вся передана нам документація або відомості знаходяться під надійною охороною не тільки принципів конфіденційності компанії, але і закону України «Про адвокатуру», що робить неможливим її розголошення або вилучення навіть правоохоронними органами.

Якщо наша компанія береться за вирішення Вашого питання, всі роботи будуть виконані виключно спеціалістами нашої компанії, без залучення сторонніх фірм, що, звичайно, робить нашу співпрацю економічно вигідною для Вас. На безкоштовній попередній консультації нами приймається рішення: братися за вирішення Вашого питання чи ні.

Ми керуємося принципом – завжди казати клієнту правду! Навіть якщо це іде в розріз з нашими фінансовими інтересами.

Для нас не існує значних або незначних питань, всі питання клієнтів для нас важливі.