Про нас. Ми цінуємо заслужену репутацію | Адвокат Черезов & партнеры
Адвокат Черезов и партнеры
Law Offices of Cherezov & Partners

Про нас. Ми цінуємо заслужену репутацію

cherezov_small«Ми завжди стоїмо перед вибором. Фактично вибираємо усе життя, від місця паркування, до місця проживання, від друга до Президента власної країни. Часто від вибору залежить наша подальша доля. Можливо, саме зараз Ви стоїте перед вибором юридичної компанії, яка зможе надати Вам допомогу в юридичних справах.

Юридична компанія «Адвокат Черезов і партнери» була створена як юридична фірма з метою надання системних послуг корпоративним клієнтам.

Для нас важливим є надання якісного сервісу в тих галузях права, в яких ми маємо досвід і є професіоналами. Саме тому великі українські компанії для захисту своїх інтересів залучають компанію «Адвокат Черезов і партнери».

Ми виходимо з того, що навіть якщо ситуація здається або є завідомо програною, не варто опускати руки і відмовлятися від будь-яких дій. Адже в цьому випадку ситуація може стати ще гіршою. Ми вважаємо, що кваліфікований юрист завжди може знайти варіанти щоб мінімізувати збитки.

Професіоналізм, надійність і якісний сервіс є основними принципами роботи з усіма нашими клієнтами»

Вся передана нам документація або відомості знаходяться під надійною охороною не тільки принципів конфіденційності компанії, але і закону України «Про адвокатуру», що робить неможливим її розголошення або вилучення навіть правоохоронними органами. Якщо наша компанія береться за вирішення Вашого питання, всі роботи будуть виконані виключно спеціалістами нашої компанії, без залучення сторонніх фірм, що, звичайно, робить нашу співпрацю економічно вигідною для Вас. На безкоштовній попередній консультації нами приймається рішення: братися за вирішення Вашого питання чи ні.

Ми керуємося принципом – завжди казати клієнту правду! Навіть якщо це іде в розріз з нашими фінансовими інтересами.

Для нас не існує значних або незначних питань, всі питання клієнтів для нас важливі. (детальніше)


З повагою,
Ігор Черезов
Керуючий партнер «Адвокат Черезов і партнери»