Новини | Адвокат Черезов & партнеры
Адвокат Черезов и партнеры
Law Offices of Cherezov & Partners

Новини - 1

09.08.2011  09 серпня 2011 року. Юристи компанії «Адвокат Черезов і партнери» представляли інтереси роботодавця в суді за позовом фізичної особи про поновлення на роботі та стягнення моральної шкоди у розмірі 50 000грн.

09 серпня 2011 року. Юристи компанії «Адвокат Черезов і партнери» представляли інтереси роботодавця в суді за позовом фізичної особи про поновлення на роботі та стягнення моральної шкоди у розмірі 50 000грн.
Голосіївським районним судом міста Києва прийнято рішення про відмову у позові фізичній особі, яка звернулася до суду з позовом про поновлення на роботі та стягнення моральної шкоди у розмірі 50 000грн.
Фізичну особу – працівника було звільнено у зв’язку з систематичним невиконанням ним без поважних причин обов’язків, покладених трудовим договором, так як раніше до цієї особи було застосовано заходи дисциплінарного стягнення.
На думку працівника, його було звільнено незаконно.
Юристи компанії «Адвокат Черезов і партнери», які представляли інтереси роботодавця в суді в рамках угоди про надання постійної правової допомоги, надали суду докази відсутності у діях роботодавця яких би то не було протиправних дій відносно працівника, що й послугувало підставою для відмови судом у позові.

01.07.2011  Липень 2011 року. Юристи компанії представляють інтереси міжнародного холдингу відносно придбання в Республіці Індія рудника по видобутку залізної руди.

Липень 2011 року. Юристи компанії представляють інтереси міжнародного холдингу відносно придбання в Республіці Індія рудника по видобутку залізної руди.
Юристи компанії «Адвокат Черезов і партнери» в рамках договору про надання постійної правової допомоги представляють інтереси міжнародного холдингу в переговорах відносно придбання холдингом в Республіці Індія рудника по видобутку залізної руди та здійснюють правове оформлення цієї угоди.

15.06.2011  Червень, 2011. Юристи компанії представляють інтереси юридичної особи в окружному адміністративному суді міста Києва щодо визнання недійсним рішення ДПІ

Червень, 2011. Юристи компанії представляють інтереси юридичної особи в окружному адміністративному суді міста Києва щодо визнання недійсним рішення ДПІ про анулювання свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ.
Юристи компанії «Адвокат Черезов і партнери» представляють інтереси юридичної особи в окружному адміністративному суді міста Києва щодо визнання недійсним рішення державного реєстратора про внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням і визнання недійсним рішення ДПІ про анулювання свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ цієї юридичної особи по причині наявності в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність за місцезнаходженням.

01.06.2011  Червень, 2011. Компанія «Адвокат Черезов і партнери» підписала угоду з міжнародним холдингом про надання постійної правової допомоги.

Червень, 2011. Компанія «Адвокат Черезов і партнери» підписала угоду з міжнародним холдингом про надання постійної правової допомоги.
Компанія «Адвокат Черезов і партнери» підписала угоду з міжнародним холдингом, основним видом діяльності якого є видобуток корисних копалин, про надання постійної правової допомоги, що передбачає надання юридичних консультацій, супровід господарської діяльності, підготовку процесуальних документів і представництво юридичних інтересів клієнта у всіх необхідних судових інстанціях і державних органах, а також на підприємствах усіх форм власності як в Україні, так і за її межами.

26.05.2011  Адвокат Черезов І. Ю. представляє інтереси клієнта – заступника генерального директора одного з Київських комунальних підприємств,

26 Травень 2011. Адвокат Черезов І. Ю. представляє інтереси клієнта – заступника генерального директора одного з Київських комунальних підприємств, затриманого співробітниками Управління по боротьбі з організованою злочинністю м. Києва. Клієнту Черезова І. Ю. інкримінується отримання хабара у розмірі 4тис. доларів США за підписання договору на розміщення тимчасової споруди на центральному пляжі Труханів острів.

24.05.2011  року адвокат Черезов І. Ю. представляв інтереси клієнта у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ

24 травня 2011 року адвокат Черезов І. Ю. представляв інтереси клієнта у Вищому спеціалізованому суді з розгляду цивільних і кримінальних справ
за касаційною скаргою на вирок Оболонського районного суду м. Києва та ухвалу колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду м. Києва, яким клієнта було визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 286 ч. 3 КК України та призначено покарання у виді 8 (восьми) років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 3 (три) роки та стягнуто на користь потерпілих моральну і матеріальну шкоду

Page 1 of 41234»