Клієнти. Рекомендації. Тарифи | Адвокат Черезов & партнеры
Адвокат Черезов и партнеры
Law Offices of Cherezov & Partners

Клієнти. Рекомендації. Тарифи

Cherezov_Diplom_

Більшість клієнтів компанії «Адвокат Черезов і партнери» – це українські і іноземні компанії. Сфера представництва інтересів наших клієнтів наведена у розділі сайту «правова спеціалізація». Ми не приймаємо участі у рекламних кампаніях і наші нові клієнти, як правило, ті, хто звертається до нас за рекомендацією наших старих клієнтів.

Більшість клієнтів компанії «Адвокат Черезов і партнери» – це українські і іноземні компанії. Сфера представництва інтересів наших клієнтів наведена у розділі сайту «правова спеціалізація». Ми не приймаємо участі у рекламних кампаніях і наші нові клієнти, як правило, ті, хто звертається до нас за рекомендацією наших старих клієнтів

Однак вважаємо за недоцільне оголошувати список компаній, інтереси яких ми представляємо, виходячи не тільки з міркувань конфіденційності, але і бажаючи бути чесними з нашими потенційними клієнтами і бажаючими такими стати. Багато які юридичні фірми розміщують в список своїх клієнтів компанію, що має відому торгову марку, якщо компанія одноразово звернулася за невеликою консультацією і більше не зверталася ніколи.

Але крім відомих усім компаній існують відомі і незаперечні авторитети в різних галузях економіки. У своїй частині ринку це визнані торгові марки, однак вони не відомі великій кількості людей, так як не випускають товари народного споживання і не потребують широкомасштабних рекламних кампаній. Деякі із таких галузевих «монстрів» є нашими клієнтами.

Якщо це буде потрібно, ми готові надати всі необхідні рекомендації і гарантії наших клієнтів при особистій зустрічі з потенційним клієнтом і обговоренні умов нашого співробітництва.

Тарифи на наші послуги не є конфіденційною інформацією і формуються виходячи зі складності питання, необхідності залучення додаткових спеціалістів, часу на вирішення поставленої перед нашою компанією задачі.

Середня ціна за надання консультаційної допомоги складає 800 гривень за годину роботи юриста компанії. При цьому перша консультація усіма юристами і представництвами нашої компанії є безплатною.

У багатьох випадках ми пропонуємо нашим клієнтам фіксовану оплату за ведення справи. Фіксована сума визначається в залежності від галузі права або суду, в якому буде вирішуватися дане питання, і ґрунтується також на складності питання і часових витратах на його вирішення. Так, наприклад, середня вартість за ведення справи в Господарському суді України, включаючи підготовку позову і представництво інтересів в суді, складає суму від трьох тисяч гривень. Кінцева вартість визначається на договірній основі і може бути як менше, так і більше вищеназваних сум.

Всі послуги надаються на основі укладених з клієнтами договорів, що передбачають, у тому числі, конфіденційність звернення і збереження наданих нам відомостей або документів.

Ми виходимо з того, що для нас не існує маленьких або великих клієнтів. Всі звернення для нас важливі і до всіх ми підходимо з відповідною увагою і професіоналізмом.